Latvijas - Baltkrievijas ekonomisko sakaru veicināšanas biedrība - Ziņu arhīvs - www.latbel.lv
 
Sākumlapa Kontakti Lapas karte
 
Ziņu arhīvs
 
Uzaicinājums uz konferenci “Bizness Daugavpilī un Latgales SEZ” 2017.gada 3.martā, Daugavpilī

No 2017.gada janvāra sāka darboties Latgales speciālā ekonomiskā zona. Lai iepazīstinātu Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmējus ar Latgales SEZ piedāvātajām priekšrocībām biznesa attīstībai, Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Latvijas Investīciju Attīstības Aģentūru un Latgales Plānošanas reģionu rīko informatīvo konferenci “Bizness Daugavpilī un Latgales SEZ”, 2017.gada 3.martā, Daugavpilī.

Daugavpils ir lielākā Latgales pilsēta, kurā ir koncentrēta trešā daļā Latgales ekonomikas. Kāpēc tad nesākt biznesu tieši šeit? Attīstīta infrastruktūra un kvalificēta darba spēka pieejamība, ražošanas tradīcijas un izglītības iespējas – tie ir papildus bonusi uzņēmējdarbības attīstībai Daugavpilī.

Konferences laikā eksperti izteiks savu viedokli, kā uzņēmēji var gūt maksimālu atdevi, izmantojot Specialās ekonomiskās zonas piedāvātās priekšrocības.   

Konference notiks viesnīcas “Park Hotel Latgola” konferenču zālē, Ģimnāzijas ielā 46, Daugavpilī. Konferences sākums plkst.11.30, reģistrācija sākas no plkst.11.00.

Lūdzam pieteikt savu dalību konferencē līdz 2017.gada 10. februārim, sūtot aizpildītas pieteikuma anketas uz elektroniskā pasta adresi olga.tolmacova@daugavpils.lv

Konferences programma un pieteikuma anketa ir pievienota pielikumā, dalība konferencē ir bezmaksas.

Pirms konferences sākuma interesentiem no citiem Latvijas novadiem un no ārzemēm, saskaņā ar pieteikumiem, tiks  dota iespēja tikties ar brīvo telpu īpašniekiem rūpnieciskajās zonās, kā arī būs iespēja apmeklēt konkrētas ražošanas teritorijas vai uzņēmumus, iepriekš vizītes saskaņojot ar uzņēmumu īpašniekiem. Šajā jautājumā lūdzam konsultēties ar Domes Attīstības departamenta Biznesa attīstības nodaļas speciālistiem Vladimiru Nadeždinu t.29131876 vai Edvardu Sargsjanu t.29445490.


 

Посольство Республики Беларусь в Латвийской Республике

Ecolines

Ventspils brīvostas pārvalde

Nemo Jūrmala