Sākumlapa Kontakti Lapas karte
 
Pasākumi » 2015.gada pasākumi » Seminārs-prezentācija „Rūpniecības un plaša patēriņa preču tirdzniecība ar Baltkrieviju, izmantojot Baltkrievijas universālās preču biržas elektronisko tirdzniecības sistēmu”
 

SEMINĀRS-PREZENTĀCIJA

Rūpniecības un plaša patēriņa preču tirdzniecība ar Baltkrieviju, izmantojot Baltkrievijas universālās preču biržas elektronisko tirdzniecības sistēmu.

Vieta: Krišjāņa Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010 (Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera)

Laiks: 2015.gada 27.aprīlī no 10.00. līdz 12.30.

Semināra valoda: latviešu/krievu

Seminārā tiks prezentētas Baltkrievijas universālās preču biržas (Birža) Rūpniecības un plaša patēriņa preču elektroniskās tirdzniecības sistēmas iespējas, kā arī citu Biržas elektroniskās tirdzniecības sekciju jaunākās aktualitātes (kokmateriālu, metāla, lauksaimniecības produkcijas sekcijas).

Rūpniecības un plaša patēriņa preču elektroniskās tirdzniecības sistēma atšķiras ar, to ka tā darbojas 24h diennaktī un tā ir 2 valodās: krievu un angļu valodas.

Īsa informācija par Biržu:

Baltkrievijas universālajā preču biržā ir akreditējušies 250 Latvijas uzņēmumi. Kopā Biržā akreditēti vairāk kā 13000 uzņēmumi no 56 pasaules valstīm. Biržā 2014.gadā veikti darījumi apmēram 2 miljardu ASV dolāru apmērā.

Semināra uzstāsies:

AS "Baltkrievijas universālā preču birža" valdes priekšsēdētāja vietnieks Anatolijs Zareckis un SIA "Business support services"  valdes priekšsēdētājs Andris Spūlis

Pēc semināra ir iespēja vienoties ar individuālām tikšanās ar Biržas pārstāvjiem.

Seminārs ir bezmaksas.

Kontaktiem:

+371-22025857 (Andris Spūlis)

andris.s@bizservices.lv

www.bizservices.lv

www.butb.by

 

 

Посольство Республики Беларусь в Латвийской Республике

Ecolines

Ventspils brīvostas pārvalde