Sākumlapa Kontakti Lapas karte
 
Partnieri » EuroCollegia
 
EuroCollegia  
 
Zemitāna iela 6, Rīga,
LV-1012, Latvija
Тel. +371 67 291 147; 
Мob. +371 29 591 159; 
Fax. +371 67 291 187;  

info@eurocollegia.com
 
 
Некрасова 114-62, Минск,
220068, Беларусь
Тel. +375 17 2878077; 
Мob. +375 29 6239476; 
Fax. +375 17 2878188;  

Stukanov@collegia.by

EuroCollegia ir dibinājuši Latvijas un Baltkrievijas finanšu un biznesa konsultāciju speciālisti ar ilggadēju darba pieredzi. Uzņēmuma mērķis ir sniegt kvalitatīvus, uz klientu orientētus ilgtermiņa biznesa pakalpojumus - biznesa uzsākšana, nodokļu optimizēšana, juridiskie, imigrācijas, grāmatvedības un citi pakalpojumi Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem, kas plāno uzsākt vai paplašināt savu darbību Eiropas Savienības (ES) un Neatkarīgo Valstu Savienības (NVS) valstīs.

EuroCollegia būs Jūsu partneris starptautiskajā biznesā, ja vēlaties apgūt Rietumu un Austrumu tirgus, lai paplašinātu savu darbību vai veikt nodokļu optimizāciju, izmantojot likumu ietvaros pieļaujamās normas.
Svarīgi atzīmēt, ka Eurocollegia ir orientētā uz katra uzņēmēja vēlmju īstenošanu, tādēļ sadarbībai ar katru klientu ir individuāla pieeja.

______________________________________________________________________________________________ 

 EuroCollegia is founded by Latvian and Belarusian financial and business-consulting specialists with long work experience in the EU and CIS. We are aimed at rendering qualitative, customer-oriented package of services for effective business activity – services for setting up a business and optimization of its taxation, legal, immigration, accounting and other services for Latvian and foreign businessmen who intend to start or expand their business in the EU and CIS countries.

If you want wisely to tap western and eastern markets to expand your business or optimize taxes to the extent permitted by the law, EuroCollegia will be your reliable and honest partner in the international business.

EuroCollegia is directed towards custom-tailored approach and meeting requirements of every businessman. There is no question but that we strictly observe the principle of confidentiality and commercial secret. Every our Customer is our Partner. And we strictly adhere to the rule: “Making new Partners not forget about the old ones”. 
 

 

 

 

 

 

 

Посольство Республики Беларусь в Латвийской Республике

Ecolines

Ventspils brīvostas pārvalde