Latvijas - Baltkrievijas ekonomisko sakaru veicināšanas biedrība - SIA IRT - www.latbel.lv
 
Sākumlapa Kontakti Lapas karte
 
 
SIA IRT
Aptiekas iela 21, Rīga, LV–1005, Latvija
Tālr.:6 7 381 957,  Fakss: 67 381 982
E- mail: irt@irt.lv
 
 
Cienījamās Dāmas un Godātie kungi!
 
 
SIA „IRT” ir viens no lielākiem metālapstrādes darbgaldu un instrumentu piegādātājiem Latvijas tirgū. Mēs pārstāvam vairākus pasaulē slavenus darbgaldu un to aprīkojuma zīmolus. Mūsu uzņēmums nodrošina arī servisa pakalpojumus metālapstrādes darbgaldiem.
 
Piedāvājam Jūsu uzmanībai informāciju par mūsu ražošanas/noliktavas telpām, kas atrodas Rīgas rūpniecības zonā, tikai 6 km attālumā no pilsētas centra, Sarkandaugavā, Aptiekas ielā 21, Rīgā, LV-1005. Teritorija atrodas labā, klusā vietā Sarkandaugavas upes malā, kas ietek tieši Baltijas jūrā! Teritorijai ir ērta piebraukšana no Tvaika ielas.
 
Šo nekustamo īpašumu 2002. gadā mūsu uzņēmums iegādājās no blakus esošās AS „Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīcas”. Līdz šim brīdim mēs esam izmantojuši mūsu telpas darbgaldu glabāšanai, kā arī remontdarbu veikšanai. Šobrīd, sakarā ar ekonomisko lejupslīdi nozarē, mēs esam spiesti meklēt citus efektīgākus veidus mūsu telpu izmantošanai. Mēs izvērtējam šādas iespējas, kā: nekustamā īpašuma pārdošana, iznomāšana, investēšana sadarbībai ar kādu citu uzņēmumu.
 
Detalizētāks nekustamā īpašuma raksturojums:
 
Kopēja zemes platība  – 9582 m²
Kopējā ēku plātība – 3938 m²,
No kuras:
Galvena ražošanas telpa – 2500 m² (griestu augstums – 12 m)
Citas noliktavu un ražošanas telpas – 1338 m²
Biroja telpu platība – 100 m²
Palīgbūves - 600 m²
Brīvie laukumi – 1000 m² un 2000 m²
 
Teritorijai ir sekojošas infrastruktūras komunikācijas: savs dziļurbums ūdens padevei, elektrības pieslēgums, centrālais notekūdeņu kolektors. Iespējama gāzes pieslēgšana (300m līdz gāzes vadam), pie galvenās ražošanas ēkas pieiet funkcionējošs dzelzceļa atzars.
Ražošanas telpas ir aprīkotas ar diviem 10t celtspējas tilta tipa krāniem un vairākiem 2t celtspējas sijas tipa celtņiem.
 
Šīs telpas ir ideāli piemērotas jebkuram ražošanas veidam, kā arī jebkādu kravu pārkraušanai un glabāšanai. Platības palielināšanai galvenā ražošanas ēka var tikt pārbūvēta trīs stāvos.
 
Vēlamies arī vērst Jūsu uzmanību faktam, ka mūsu nekustamais īpašums robežojas ar Rīgas Brīvostas teritoriju. Esam pārliecināti, ka nepieciešamības gadījumā mūsu teritorija var tikt iekļauta šajā ekonomiskajā struktūrā un tādejādi izmantot tās sniegtās priekšrocības.  
 
Ar cieņu,
 
 
Igors Gribusts
SIA „IRT” valdes priekšsēdētājs
 

 


 

Посольство Республики Беларусь в Латвийской Республике

Ecolines

Ventspils brīvostas pārvalde

Nemo Jūrmala

Международный центр подготовки спасателей (IRTcentre)