Sākumlapa Kontakti Lapas karte
 
Pasākumi » 2010.g. pasākumi » SSE Riga Executive Education piedāvā mini MBA programmu “Strategic Management Program”
 

Vēlamies Jūs informēt par lielisku iespēju piedalīties Rīgas Ekonomikas augstskolas Vadītāju tālākizglītība /SSE Riga Executive Education piedāvātajā  mini MBA programmu: “Strategic Management Program” (Marketing; Finance; Strategy; Change Management). Programma tapusi sadarbībā ar William Davidson Institute at the University of Michigan (ASV).

Šo programmu piedāvājam jau ceturto gadu, jo tā ir guvusi ievērojamu atsaucību no dažādu nozaru uzņēmumu vadītājiem Latvijā un ārvalstīs. Programmas dalībniekiem 10 dienās tiek sniegta vienreizēja iespēja attīstīt līdera iemaņas pieredzējušu un starptautisku atzītu pasniedzēju vadībā, kā arī iegūt plašāku, ne tik tradicionālu redzējumu par uzņēmējdarbību kopumā.
 
Nevalstiskajām organizācijām un mazajiem uzņēmumiem ir lieliska iespēja pieteikties Teeter stipendijai, kas pilnībā sedz programmas dalības maksu. Reģistrēšanās Teeter stipendijai ir līdz 15. martam. Plašāku informāciju lūdzam skatīt pielikumā.
 
Programma norises vieta: Rīgas Ekonomikas augstskola, laiks: 2010. gada 17 - 28.maijs.
Reģistrējoties programmai līdz 19. martam, tiek piešķirta ievērojama programmas maksas atlaide.
 

Lai iepazītos ar informāciju par mini MBA programmu, aicinām apmeklēt augstskolas mājas lapu http://www.sseriga.edu.lv/event/executive-education-mini-mba-strategic-management-program, kā arī skatīt informāciju pielikumā. Ja rodas kādi jautājumi par programmas saturu vai tās norisi, lūdzam sazināties ar Vadītāju tālākizglītības nodaļu +371 67015824, +371 67015805; e-pasts: Executive@sseriga.edu.lv

STRATEGIC MANAGEMENT PROGRAM 2010 OVERVIEW

TEETER APPLICATION FORM

 

Посольство Республики Беларусь в Латвийской Республике

Ecolines

Ventspils brīvostas pārvalde