Sākumlapa Kontakti Lapas karte
 
Partnieri » Latvijas Energoefektivitātes asociācija (LATEA)
 

Latvijas Energoefektivitātes asociācija (LATEA) ir nevalstiska organizācija, kura apvienojušies Latvijas uzņēmēji (gan ražotāji, gan pakalpojumu sniedzēji), kas aktīvi līdzdarbojas nozares politikas veidošanā un sadarbosies ar valsts un pašvaldības institūcijām, kā arī sabiedrību un ārvalstu organizācijām un uzņēmumiem.

Mērķi/ saskaņā ar statūtiem/: 
• sekmēt Latvijas uzņēmēju, ražotāju un nodokļu maksātāju tiesību un      likumisko interešu ievērošanu;
• izstrādāt ieteikumus normatīvo aktu projektiem un līdzdarboties to  izskatīšanā, sniegt risinājumus normatīvo aktu uzlabošanai;
• veicināt pēc iespējas videi draudzīgas uzņēmējdarbības un ražošanas  attīstību Latvijā;
• iesaistīt pašvaldības un sabiedrību energoefektivitātes tēmas  aktualizēšanā un sekmēt tās izpratni par energoefektivitātes  jautājumiem.
• Sadarboties ar līdzīga rakstura ārvalstu organizācijām un uzņēmumiem

Ar savām idejām mēs jau esam aktīvi iesaistījušies Ekonomikas un Vides ministriju energoefektivitātes un ar to saistīto jautājumu darba grupās un konsultatīvajās padomēs. LATEA strādā pie īpašiem, energoefektivitātes pasākumiem piemērojamiem kvalitātes kritērijiem, kurus nodrošinot, uzņēmums varēs pretendēt uz atbilstošu sertifikāciju. Asociācija rīko izglītojoša un informatīva rakstura seminārus un citus metodiskus pasākumus un aktivitātes, kā arī veicina nozares uzņēmēju konstruktīvu diskusiju ar valsts un pašvaldības institūcijām par energoefektīvu risinājumu ieviešanu ikdienā. 
 

www.latea.lv  info@latea.lv tālr. +371 29488486

 

Посольство Республики Беларусь в Латвийской Республике

Ecolines

Ventspils brīvostas pārvalde